O nas


Hej, tu Asia i Ola,

czyli Bivak Outdoor.

Bivak Outdoor to owoc naszej pięknej przyjaźni, która zaczęła się o drugiej nad ranem w Łodzi przy Piotrkowskiej. Łódź to nasza mała nostalgia, którą wspominamy jako beztroski czas studiów, imprez do rana, super kreatywnych ludzi, z którymi miałyśmy okazję studiować, wypadów na rynek Bałucki czy rekreacyjnych wycieczek do Zgierza.

Zaraz po obronie dyplomów wpadłyśmy na pomysł typu “Rzucam wszystko i jadę w Bieszczady”. Zamiast Bieszczad padło na Islandię. I to Góry i to Góry. Podczas pobytu na tej wyjątkowej wyspie, do naszych serc wkradł się pomysł na odzież inspirowaną podróżami, ich urokami (bo nie ma nic piękniejszego niż białe islandzkie noce!) i trudnościami (poziomy deszcz nie należy do najprzyjemniejszych).Zachłyśnięte tutejszą architekturą, naturą oraz wolnością stylu życia, zdecydowałyśmy się stworzyć markę odzieży outdoorowej, szytej lokalnie, w duchu slow-fashion z uwagą na każdy szczegół. 

Niezależna od panujących trendów, gotowa na kaprysy pogody, ale i będąca ozdobą w trakcie festiwalowej nocy, nasza odzież jest połączeniem charakteru vintage z funkcjonalnością. Produkty, ich projekty, kolorystyka, a także nazwy inspirowane są miejscami na świecie, które zapisały się w naszych sercach (i kartach pamięci;).

Chcemy podzielić się zebranymi doświadczeniami, zgromadzonym we wspomnieniach pięknem i zaoferować Wam wyjątkową odzież naszej marki. 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl