Flores by Asia
2.jpg

Lokalizacja: Flores, Indonezja

Autor: Asia Adamska

Sony a6300 + sony 35mm 1.8


Zdjęcia wykonane podczas miesięcznej podróży po Indonezji. Indonezja to chyba moje ulubione miejsce do odpoczynku. Zaczęłam swoją podróż od Bali. Pomimo złych doświadczeń związanych z wyspą postanowiłam dać temu miejscu jeszcze jedną szansę.

Bali jest luksusem. Na miejscu dostępne są restauracje serwujące każdą kuchnię świata, salony masażu, sklepy, sklepy i jeszcze raz sklepy. Zawsze uważam takie miejsca za konsumpcyjną zasadzkę, w którą sama czasami wpadam, ale po chwili zdaję sobie sprawę, że nie daje mi to długotrwałej satysfakcji. Dlatego uciekam do miejsc, gdzie jeszcze tej lokalności można zaznać. Gdzieś gdzie poczujesz, że faktycznie jesteś na drugim końcu świata. Gdzieś gdzie Europa jeszcze nie dotarła.

Kilka lat temu odwiedziłam Togiany, które mieszczą się w Sulawesi i to je uważam za swojego absolutnego faworyta. Sama podróż z Bali na Togiany zajęła mi około trzech dni. Do takich miejsc ciężko się dostać, ale jak już się dotrze to nie ma miejsca na wątpliwości czy wyprawa była tego warta.

Temat Flores przewijał się na Togianach niejednokrotnie. Ponoć to drugie tak niezwykłe miejsce, dlatego zdecydowałam się przy kolejnej okazji wybrać właśnie tam.

Flores zachwyca krajobrazami, ale przede wszystkim zachodami słońca.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl